Lumekoristus

Lumi muudab meie talved mõnusaks ja elamusterohkeks. Siiski tuleb ette olukordi, kus liigne lumi muudab olukorrad ebamugavaks ja ohtlikuks. 

Aitame sinu argielu muuta lihtsaks, et sa ei peaks muretsema libeduse ega liigkse lume pärast. Pakume väga kvaliteetset ja kiiret lumekoristus teenust. Koristame lund nii hoonete katustelt, kui selle ümbrusest. 

Meie pakutavad teenused

Lumekoristus hoovist

Lumekoristus katuselt

Jääpurikate ja libedatõrje

Lume äravedu

Lumekoristus hoovist 

Kui lumi on läinud nii paksuks, et takistab liikumist nii jala kui autoga, siis võid meie peale loota! Puhastame kõik parklad ja hoovid efektiivselt ja kiiresti. Lisaks saame teostada ka liigse lume ära vedamist.


Lumekoristus katuselt 

Teostame lumekoristust katustelt tagades ohutuse all kõndivatele inimestele, kui ka autodele ohutuse. Teostame töid eri suurusega katustel ning vastavalt vajadusele. Viilkatustel kasutame spetsiaalset varustust, mis aitab meil tagada turvalisuse, kui ka kvaliteetse teenuse. Lamekatusega hoonete puhastamine on märksa lihtsam, kuid siiski on ohutus meie number 1 prioriteet. 

Jääpurikate ja libedatõrje

Teostame ka ohtlike jääpurikate eemaldust, mis on ennast katuseäärtele ära parkinud. Jääpurikaid eemaldades tagame allolevate inimeste ohutuse ning teostame töid ettevaatlikult

Lisaks pakume ka jää ja libedatõrjet, mis muudab talvel libedaga liikumise ohutuks.


Lume äravedu

Veame ära üleliigse lume, mis on tulnud kas hoovist või katuselt. Äravedu toimub vastavalt kokkuleppele. Soovi korral saame lume tõsta ühest kohast teise, kus ta segama ei jää. 


Miks on lumekoristus tähtis?

Kõige olulisem on lume koristamine suurte majade katustel, mille alt käib igapäevaselt läbi inimesi. Kui lund koguneb liiga palju võib lumevall katuselt alla kukkuda ning sellega võivad all olevad inimesed viga saada. Sellised õnnetused võivad lõppeda väga kurvalt ning see on ka üks põhjus miks majade katused peavad lumest puhtad olema. Eriti ohtlikuks muutub asi siis, kui lumi endaga jääpurikaid kaasa võtab. 

Sama tähtis on lumetõrje  ka suuremates elamute parklates ja hoovides. Liigne lumi tuleb eemaldada, et inimesed saaksid vabalt liikuda nii jala kui ka autoga. Tihti lükatakse lund masinaga, mis tekitab erinevaid ebameeldivaid valle, need võivad autodele ohtlikuks muutuda. Vallist läbi sõites võib kahjustada oma autot ning eriti jube on siis, kui öösel sula ning hommikul on vall jääks külmunud. Sellised vallid tuleb kindlasti eemaldada. 

Samasugust rõhku tuleb panna ka libedatõrjele, sest see tagab inimeste ohutuse kõnniteel. Kuna elamurajoonides on suur enamus vanemaid inimesi, siis nendele on libedal kõnniteel käimine väga ohtlik. Sellepärast visataksegi libeduse tõrjeks maha soola ja kruusa, mis teevad käimise mõnusamaks ja lihtsamaks.  Libedatõrje tuleb kasuks ka autodele, tagades parkimisplatsil ohutumat liikumist. 

Lisaks tekivad lumekoristamisest suured lumevallid ja hunnikud, mis talve jooksul kasvavad ning võtavad üha enam ruumi ära. Lisaks sulavad sellised hunnikud kevadel väga pikka aega. Suured hunnikud jäävad olulistese kohtadesse talvel jalgu ning sellepärast on vaja nad sealt ka ära liigutada. Kindlasti peab olema olemas plats kuhu see lumi viia. 

Kutsu meid appi!

Me teame, et lumekoristus on raske töö. Eriti kui lund on ööga sadanud maha vähemalt 15 cm ja puhastatav ala on suur. Siis on lumelükkamine pikk ja raske töö ei piisa enam suurest käsitsilükatavast sahast vaid tuleb appi võtta labidas või mõni suurem mehaaniline tehnika, mis aitab lind vaevalisemalt ära viia. 

Meie võtame selle raske töö enda peale ning teeme platsi puhtaks kiirelt ja efektiivselt, kasutades parimat tehnikat, näiteks spetsiaalset traktorit, mis säästavad nii sinu aega, jaksu kui ka raha. Pakume lumekoristus teenust vastavalt vajadusele erinevates kohtades. 

Helista meile ning kutsu meid appi!