Meie teekond

Haljastus Plus OÜ on loodud aastal 2015 kahe noormehe poolt eesmärgiga pakkuda kõikvõimalikke haljastuse ja korrashoiuga seotud teenuseid – haljasalade rajamine ja hooldamine sh muru rajamine ja hooldus, taimestiku istutamine ja hooldus, lumekoristusteenused, hooajalised heakorratööd, viljapuude lõikus, jne.

Arvestades, et üha enam pööratakse tähelepanu nii era- kui avalikus sektoris haljastuslikule esteetikale, siis ollakse üha enam nõus ka nende teenust tarbima. Meie poolt pakutavate teenuste klientideks on nii eraisikud, ettevõtted kui ka avalikõiguslikud asutused – eraaedade omanikud, parkide, teede, haljasalade valdajad, jne. 

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda klientidele usaldusväärset ja kvaliteetset haljastusteenust.

Visioon

Aastaks 2026 oleme eelistatuim haljastuspartner, pakkudes keskkonnasõbralikku ja jätkusuutlikku teenust haljasalade loomisel ja hooldamisel.

Väärtused

Kvaliteetne– meie eesmärk on pakkuda alati kõrgkvaliteedilist teenust, mis vastab kliendi vajadustele ja ootustele;

Keskkonnasõbralik– teeme oma tööd keskkonnasõbralikult, kasutades ressursse võimalikult efektiivselt;

Püsime tähtajas– anname alati endast maksimumi, et tähtaegadest kinni pidada.


5 Nippi Kuidas Haljastusega Tõsta Kinnisvara Väärtust

Haljastamine ei ole ainult enda hoovi kaunistamisega seotud vaid on tegelikult seotud kogu kinnisvara väärtusega. Selleks anname sulle lugemiseks lühikese e-raamatu, kus on kirjas kuidas haljastusega tõsta kinnisvara väärtust.


Meie tehnikapark