Aluste ehitus

Vahet pole mida ehitada, siis ilma korraliku aluspõhjata ei tee midagi. Toestame väljakaeve, tagasitäide vajalike materjalidega, lisaks teeme kõrguste ja kallete paika mõõdistamise ja materjali tihendmise.

Tuleme Sulle appi ning teeme soovitud tööd muutmaks sinu päeva lihtsamaks. Võtja julgelt ühendust ning anna endast märku.


Mida me täpsemalt teeme?

Selleks, et uus kate või plats saaks üldse valmis on vaja teha selleks vajalikud ettevalmistustööd. See tähendab, et on vaja teha väljakaeve, peale seda panna tagasitäide vajalike materjalidega. 

Väljakaeve – Kui on vaja vahetada vana alus ära, siis esiteks on vaja see ka eemaldada. Väljakaeve vajalikkus ongi see, et eemaldada vana pinnas. 

Tagasitäide – Kui vana pinnas on eemaldatud, siis on vaja see uuega asendada. Selleks toome tagasitäite koos vajalike materjalidega.

Materjali tihendamine – kui ettevalmistustöö on tehtud, siis paneme paika kõrgused ja kalded. Selleks teostame vajalikud mõõtmised. Peale seda tihendame alusmaterjali.

Kutsu meid appi!

Oleme valmis tulema ja teostama vajalikud tööd seoses aluse ehitusega. Meil on olemas vajalik tehnikapark kõikvõimalikeks töödeks ning ükski probleem ei ole takistuseks. Võta julgelt ühendust ning anna teada enda soovist.